Kadetkinje OKK ”Ivanjica” na pobedničkom postolju

IL-okk-ivanjica-kosarkasice2 Kadetkinje OKK ''Ivanjica'' na pobedničkom postolju

Košarkašice kadetskog uzrasta ,,OKK ’’Ivanjica’’, osvojile su prvo mesto u Regionalnoj ligi zapadne Srbije pošto su u poslednjem kolu, na veoma teškom gostovanju, savladale ekipu Sloge iz Požege rezultatom 71-64. Nakon gotovo izjednačenog prvog poluvremena košarkašice Ivanjice na odmor su otišle sa dva poena zaostatka. Ipak, odličnom odbranom u drugom poluvremenu izabranice trenera Alena Hadžića uspele su da rezultat u potpunosti okrenu u svoju korist i zasluženo slavile u finalnom meču Regionalne lige.

IL-okk-ivanjica-kosarkasice Kadetkinje OKK ''Ivanjica'' na pobedničkom postolju

Najefikasnije na utakmici bile su košarkašice, Saška Rozgić sa 19 poena i Zorana Kostić sa 18 postignutih poena.

Ovom pobedom košarkašice OKK ’’Ivanjica’’ overile su prvo mesto sa ukupno 11 pobeda i  jednim porazom.

OKK ’’Ivanjica’’: Jeremić 7, Parezanović 2, Damljanović, Rozgić 19, Jorović, Kostić 18, Arsović 16, Simončević T.,  Simončević I.,  Jevtović 12, Bojović.