Prva pobeda KMF Ivanjica u Prvoj ligi (VIDEO)

Nakon četiri poraza, futsaleri iz Ivanjice su zabeležili prvu pobedu u višem rangu u koji su upali ove sezone. Rezultatom od pet prema jedan porazili su goste iz Niša, KMF Kalča.

IL-KMF-Ivanjica-KMF-Kallca-51 Prva pobeda KMF Ivanjica u Prvoj ligi (VIDEO)

Utakmica je počela 50 minuta posle zakazanog vremena zbog kašnjenja gostujućih. U prvih 15 minuta, bilo je vrlo napeto, nizale su se šanse na obe strane. A onda za nepuna 3 minuta, domaći su zatresli mrežu gostiju čak 3 puta, strelci su bili G.Lišanin 15 minut, i dva puta G.Maričić oba u 16. minutu. I do kraja prvog poluvremena vise nije bilo golova. U drugom poluvremenu gosti su smanjili gol razliku pogotkom N.Arsića u 28. minutu. Maričić je zabeležio i treći pogodak u 36. minut. Konačni rezultat postignut je autogolom D.Matijeva u 39. minutu. Ivanjica – Kalča 5:1.

Narednu utakmicu Ivanjičani igraju u Novom Pazaru.

promopremier-taxi-akcija-txt Prva pobeda KMF Ivanjica u Prvoj ligi (VIDEO)