Nagrađeni u nedelji Crvenog krsta

U okviru obeležavanja nedelje Crvenog krsta ( 8. – 15. maj), Crveni krst Ivanjice  je uručio priznanja  učesnicima tradicionalnog konkursa „Krv život znači“ za najuspešnije radove u kategorijama najboljih likovnih i literarnih radova, kao i za najbolji video spot i fotografije sa akcije davanja krvi. Uručene su i zahvalnice prosvetnim radnicima koji su pomogli realizaciji konkursa.

Uručenje priznanja organizovano je u sali Skupštine opštine Ivanjica danas u 13 časova . Ovoj svečanosti prisustvovali su i predsednik opštine Ivanjica, Zoran Lazović, načelnica opštinske uprave i predsednik Crvenog krsta Ivanjica, Milanka Kolarević.

Nagrade, koje je obezbedio Crveni krst Ivanjica, uručio predsednik opštine Zoran Lazović.

IL-crveni-krst-ivanjica-2 Nagrađeni u nedelji Crvenog krsta

Nagrađeni učenici I nastavnici koji su učestvovali u realizaciji konkursa.

LIKOVNI RADOVI  I – IV razreda  osnovne škole

 1.Popović  Kristina, Osnovna škola „Sreten Lazarević Prilike“, odeljenje II 1, nastavnik: Lela Ćurčić

2.Maričić  Mina, Osnovna  škola ‘’ Milinko Kušić’’, odeljenje IV 4, nastavnik: Vera Milovanović

3.Jasmina Damljanović, Osnovna škola  ‘’Milinko  Kušić’’ Bukovica, II razred, nastavnik: Olivera Bojović

4.Aleksandar  Vujović, Osnovna škola  ‘’Svetozar Marković’’  Kovilje, odeljenje  II 1, nastavnik: Snežana  Proković

5.Vladan Ćurčić, Osnovna škola  ‘’Svetozar  Marković’’  Kovilje, odeljenje III 1, nastavnik: Snežana  Proković

6.Nerandžić  Milica, Osnovna škola  ‘’Nedeljko  Košanin’’  Devići, I razred, nastavnik: Jasmina  Kovačević

7.Nina  Stefanović, Osnovna škola ‘’ Milinko Kušić’’, odeljenje III 1, nastavnik: Radinka Bogdanović

8.Jelena  Vujović, Osnovna škola  ‘’Milinko Kušić’’, odeljenje II 1, nastavnik: Verica  Luković

9.Avejić  Tijana, Osnovna  škola  ‘’Milinko Kušić’’, odeljenje IV 2, nastavnik: Zoran Milovanović

10.Arapović Ljubica, Osnovna  škola  ‘’Sreten  Lazarević’’  Prilike, odeljenje II 1, nastavnik: Lela Ćurčić

11.Nikola Obradović, Osnovna škola ‘’ Sreten  Lazarević’’  Prilike, odeljenje III 1, nastavnik: Mirjana  Kalajanović

12.Dunja  Remović, Osnovna  škola ‘’ Milinko Kušić’’, odeljenje IV 4, nastavnik: Vera  Milovanović

13.Miloradović  Tamara, Osnovna škola  ‘’ Sreten Lazarević’’  Prilike, III razred, nastavnik: Olivera Ćojbašić

14.Jerotijević  Anđela, Osnovna škola ‘’ Milinko Kušić’’ , odeljenje III 3, nastavnik: Milka Radovanović

15.Jelena Vujović, Osnovna škola ‘’ Milinko Kušić’’, odeljenje II 1, nastavnik: Verica Luković

16.Milica Savić, Osnovna  škola’’ Vučić Veličković’’  Međurečje, II razred, nastavnik: Danka Lišanin

  LIKOVNI RADOVI  V – VIII razreda osnovne škole

 1.Anđela  Tošić, Osnovna  škola  ‘’Svetozar  Marković’’  Kovilje, VII razred, nastavnik: Milica  Stefanović

2.Milica Proković, Osnovna škola  ‘’Svetozar  Marković ‘’ VII razred, nastavnik: Milica Stefanović

3.Miloš Ćurčić, Osnovna škola ‘’ Svetozar  Marković’’, VII razred, nastavnik: Milica Stefanović

4.Milan Vujović, Osnovna škola  ‘’Svetozar  Marković’’, VII razred,nastavnik: Milica Stefanović

5.Dunja  Civrić, Osnovna  škola  ‘’Major Ilić ‘’ Kušići, VII razred, nastavnik: Aurora  Pivljaković

6.Stefan  Ćurčić, Osnovna  škola ‘’ Nedeljko  Košanin’’  Devići, V razred, nastavnik: Aurora  Pivljaković

7.Milica Adžić, Osnovna  škola ‘’ Vučić Veličković’’  Međurečje, VII razred, nastavnik: Aurora  Pivljaković

8.Anastasija  Đorđević, Osnovna škola  ‘’Vučić  Veličković’’  Međurečje, VIII razred, nastavnik: Aurora  Pivljaković

9.Marija  Vuković, Osnovna  škola ‘’ Kirilo Savić’’, V razred, nastavnik: Biljana Rajković

10.Bojana  Milovančević, Osnovna škola ‘’ Kirilo Savić’’, VIII razred, nastavnik: Biljana  Rajković

11.Anđela  Parezanović, Osnovna škola ‘’ Kirilo Savić’’, VI razred, nastavnik: Biljana  Rajković

12.Suzana  Petrović, Osnovna  škola ‘’ Kirilo Savić’’, VIII razred, nastavnik: Biljana  Rajković

LITERARNI RADOVI I – IV razreda osnovne škole

1.Veljko Nešković, III 2, Osnovna škola“Sreten  Lazarević“ Prilike, nastavnik: Olivera  Ćojbašić.

2.Tamara Miloradović, III 2, Osnovna škola„Sreten Lazarević“ Prilike, nastavnik: Olivera  Ćojbašić

3.Filip Fončev, IV 1,Osnovna škola„Milinko Kušić“ Bukovica, nastavnik : Nataša Milićević

4.Nikola Obradović, III1, Osnovna škola „Sreten  Lazarević“ Prilike, Nastavnik: Mirjana  Kalajanović

5.Dijana Ivanović, Osnovna škola „Nedeljko  Košanin“ Devići, nastavnik: Dušica  Stanić

6.Nerandžić  Milica, I razred, Osnovna škola „Nedeljko  Košanin“ Devići, nastavnik: Jasmina  Kovačević

7.Bogdan  Glavinić, IV2, Osnovna škola „Milinko Kušić“ Ivanjica, nastavnik: Zoran  Milovanović

LITERARNI RADOVI V – VIII razreda osnovne škole

1.Marija Pantović – V 2, Osnovna škola „Sreten  Lazarević  Prilike“,

nastavnik: Verica  Kostić

FOTOGRAFIJA

1.Ksenija  Kalušević, Osnovna škola  ‘’Milinko Kušić’’, II razred, nastavnik: Silvana  Janković

2.Hristina Bojović, Osnovna  škola  ‘’Milinko Kušić’’, VIII razred,

3.Maja  Stefanović  i  Mirjana  Milenković, Tehnička škola Ivanjica

MOTIVACIONI VIDEO SPOT

1.Miodrag Milošević i Igor Šuluburić, Tehnička škola Ivanjica, odeljenje II 5, Nastavnik: Miloratka  Simeunović

 

 

PROSVETNI RADNICI

  1. Aničić Mirjana
  2. Bogdanović Radnika
  3. Bojović Olivera
  4. Vujisić Miladin
  5. Vučićević LJiljana
  6. Dovijanić Mila
  7. Đurašević Radmila
  8. Janković Silvana
  9. Jerotijević Goran
  10. Kalajanović Mirjana
  11. Kovačević Jasmina
  12. Kostić Verica
  13. Lišanin Danka
  14. Luković Verica
  15. Luković Milica
  16. Milićević Nataša
  17. Milovanović Vera
  18. Nedeljković Zorica
  19. Parezanović Mirjana
  20. Petronijević Jelena
  21. Pivljaković Aurora
  22. Proković Snežana
  23. Radovanović Milka
  24. Rajković Biljana
  25. Savić Dušica
  26. Simeunović Miloratka
  27. Stanić Dušica
  28. Stefanović Milica
  29. Trifunović Stojanka
  30. Ćojbašić Olivera
  31. Ćurčić Biljana
  32. Ćurčić Lela
  33. Cvetković Olgica
  34. Milovanović Zoran

You may also like...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.