Raspucani Ivanjičani porazili Župski Rubin

Ivanjičani su odlično startovali u nastavku prvenstva. Na domaćem terenu, u okviru dvanaestog kola Druge futsal lige – Zapadna Srbija, ozbiljno su porazili ekipu Župskog Rubina iz Prijepolja. rezultatom 4-1. Publika je uživala u sjajnoj fudbalskoj predstavi ali je golove videla tek u drugom poluvremenu. Ne može se reći da je prvo poluvreme bilo nezanimljivo. Naprotiv, igrači obe ekipe su stvarali šanse, napadali, ali bez konkretne završnice. Očigledno je da su Ivanjičani u drugi deo utakmice ušli ambicioznije. Seriju sjajnih pogodaka otvorio je  Nenad Nikolić u 24. minutu i doveo  domaću ekipu u vođstvo. U kontri koja je usledila Luinović izjednačava rezultat, a onda su se raspucali Ivanjičani. Terensku inicijativu krunisali su drigim pogotkom, precizan je bio Miloš Rozgić. U 30. minutu jedan od boljih igrača KMF ’’Ivanjica’’, Gligorije Lišanin, uputio je sjajn šut ka golu gostiju, isprečio se neko od fudbalera iz Prijepolja no lopta se odbila i završila u golu za 3-1. Po drugi put, pet minuta kasnije , u listu strelaca upisao se Miloš Rozgić i postavio konačan rezultat 4-1.

Velika pobeda na početku prolećnog dela prvenstva biće odličan zamajac za ekipu KMF ’’Ivanjica’’.