Velika pobeda Javor Matisa nad Vojvodinom

Fudbaleri Javora pobedili su u Ivanjici Vojvodinu sa 2:1, i naneli joj prvi poraz u prvenstvu.

Ivanjičani su pokazali borbenost i požrtvovanost koja je rezultirala velikom pobedom, dok Vojvodina nije iskoristila svoje šanse pa se kući vraća poražena.IL-Javor-Vojvoidna-2020- Velika pobeda Javor Matisa nad Vojvodinom

Do prvog gola Javor Matis došao je  u 33. minutu golom Nedeljka Piščevića. Prednost domaćina udvostručena je dvadesetosam minuta kasnije pogotkom Luke Lukovića. Utešni gol za Vojovodinu  postigao je Petar Bojić u šestom minutu nadoknade vremena.

Ekipa iz Ivanjice ostvarila je četvrtu pobedu u sezoni i zauzima osmo mesto na tabeli sa 12 bodova, dok je Vojvodina sedma sa dva boda više.IL-Gerge-Ivanjica- Velika pobeda Javor Matisa nad Vojvodinom