Oglas za posao: JKP ”Ivanjica” traži radnike na neodređeno

JKP ,,Ivanjica“ oglašava potrebu za zapošljavanjem  komunalnih radnika u stalni radni odnos .

Opis posla: sakupljanje otpada, pranje ulica, čišćenje kanalizacije, čišćenje ulica i drugih javnih i zelenih površina, uklanjanje snega i leda sa ulica i drugih javnih površina, sahranjivanje umrlih i drugo.

Mesečna neto zarada sa naknadom za ishranu u toku rada i regresom za korišćenje godišnjeg odmora iznosi  minimalno 45.500 dinara.

Dodatno se plaća uvećana zarada za rad na dan praznika koji je neradan dan, rad noću, prekovremeni rad, minuli rad za ceo radni staž, naknada troškova za dolazak i odlazak sa rada i drrugo.

JKP-720-340 Oglas za posao: JKP ''Ivanjica'' traži radnike na neodređeno

Uslovi: ne traži se određeni stepen i vrsta stručne spreme

Prijave sa kontakt podacima dostaviti na adresu: JKP ,,Ivanjica“, ul.Milinka Kušića br.61, 32250 Ivanjica, ili putem e-maila: [email protected]