Dve medalje za ivanjičke atletičarke na prvenstvu Srbije

Na prvenstvu Srbije za atletičare, u seniorskoj i juniorskoj konkurenci,  koje je održano u Sremskoj Mitrovici  dve takmičarske ivanjičkog AK ‘’Javor’’ osvojile su sjajan rezultat. Aleksandra Vukosavljević osvojila je srebrnu medalju a Sanela Đoković bronzanu u juniorskoj konkurenciji na stazi 10 000 metara.

Trener Atletskog kluba ‘’Javor’’, Dušan Orestijević, zadovoljan je nastupom atletičarki. Onh podseća da su prošle godine osvojilii sedam medalja na državnim prvenstvima, tako da ove godine očekuje bar deset.Il-Atleticarke-Javora Dve medalje za ivanjičke atletičarke na prvenstvu Srbije

Zahvaljujući Opštini Ivanjica i Sportskom Savezu Ivanjice renovirane su svlačionice kluba, atletska staza je u procesu sanacije i sve će to dati još bolje sportske rezultate kao i masovnost u klubu. Nakon sanacije atletske staze sa treninzima počinju I mlađi uzrasti a ko navodi Orestijević najviše interesovanja ima u uzrastu od 7 do 11 godina.IL-Atelticarke-Javora-sa-medaljama- Dve medalje za ivanjičke atletičarke na prvenstvu Srbije