Ubedljiva pobeda KMF ”Ivanjica” na domaćem terenu

Posle poraza u Sopotu ekipa KMF Ivanjice pobedila je u drugom kolu ekipu Smedereva rezultatom 6:3.

Ivanjičani su od starta krenuli ambiciozno stvarajući šanse i prilike pa je u četvrtom minutu jedan od najboljih u redovima domaćina, Vukašinović, postigao vodeći pogodak. Smederevci nisu uspeli da konsoliduju svoje redove i u šestom minutu Nikolić povećava prednst na 2:0. Videlo se da je domaća ekipa bila odlučna u svojoj nameri da što pre jasno stavi do znanja protivniku ko će se pitati za rezultat, pa Jovanović ubrzo postiže treći pogodak. Gosti su krenuli sa nešto grubljom igrom koja je rezultirala većim brojem opomena ali im je donela, u finišu prvog dela igre, gol koji je postigao Filipović.

IL-KMF-Ivanjica2-300x142 Ubedljiva pobeda KMF ''Ivanjica'' na domaćem terenu

Dva minuta su prošla od nastavka drugog dela utakmice, u listu strelaca se upisao Radonjić za ubedljivije vođstvo Ivanjičana 4:1, međutim u istom minutu i Đorđević uzvraća sjajnim pogotkom i smanjuje prednost na 4:2. Stojković je postigao peti gol za Ivanjicu što je potvrdilo dominaciju domaće ekipe. U finišu meča gosti su otvorili sve karte, no uspeli su samo da dođu do još jednog gola preko Jevtića dok je konačan rezultat od 6:3 postavio Vukašinović. U narednom kolu KMF Ivanjica gostuje u Gornjem Milanovcu.