Zlatni sjaj karatistkinja iz Ivanjice

Karatistkinje ivanjičkog ‘’Javora’’ blistale su na 56. Međuopštinskim omladinskim igrama (MOSI), održanim u Sokolcu.IL-NASLOVNA-2 Zlatni sjaj karatistkinja iz Ivanjice

Među 100 takmičara iz 12  opština učesnica takmićenja, sjajne Ivanjičanke popele su se na pobedničko postolje. Savladale su ekipu iz Nove Varoši i Sokolca, a potom u finalu takmičare iz Priboja, pa se u Ivanjicu  vraćaju okićene zlatnim medaljama.

“Ponosne smo što smo osvojile zlato za našu Ivanjicu. Vredno smo trenirale, poslušale sve savete trenera i uspele da ostvarimo cilj. ”  rekla je Angelina Jolović.IL-NASLOVNA-1 Zlatni sjaj karatistkinja iz Ivanjice

Na ovom takmičenju istakla se i muška ekipa streljačke družine „Boško Petrović“ iz Ivanjice osvojivši treće mesto. MOSI igre okupile su takmičare iz  30 opština sa tromeđe Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine. U svim sportovima nastupalo je oko 2 000 takmičara.IL-NASLOVNA-3 Zlatni sjaj karatistkinja iz Ivanjice