Trka za srećnije detinjstvo

IL-kros-trka-za-srecnije-detinjstvo Trka za srećnije detinjstvo

U okviru obeležavanja Dečije nedelje u organizaciji  Opštine Ivanjica , Sportskog saveza , Crvenog krsta , Doma kulture , Predškolske ustanove ‘’Bajka’’, OŠ  „Milinko  Kušić“, OŠ  „Sreten Lazarević“, OŠ  „Kirilo Savić“, Gimnazije ,Tehničke škole, Dnevnog centra „Sunce“ i  Dnevnog centra „Otvorena vrata“  održana je tradicionalna akcija “Trka za srećnije detinjstvo”  na Jelića polju.

Učestvovalo je preko 2 500 učesnika. Najbolji su nagrađeni diplomama, medaljama i maicama.

IL-kros-trka-za-srecnije-detinjstvo2 Trka za srećnije detinjstvo

Spisak pobednika:

Dnevni centar ‘’Sunce’’

  1. Jovanović Maja
  2. Vratonjić Marko
  3. Stevanović Stefan

Dnevni centar ‘’Otvorena vrata’’

  1. Dimitrijević Marija
  2. Đurašević Milan
  3. Gavrilović Ivan

Predškolci – dečaci:

  1. Bešević Andrija
  2. Botorić Dimitrije
  3. Stojković Miloš

3.Kovačević Milutin

Predškolci – devojčice:

  1. Stefanović Anđelka
  2. Avramović Anja
  3. Đokić Dunja

I razred – dečaci:

  1. Komatina Vojin
  2. Milosavljević Filip
  3. Perišić Viktor

I razred – devojčice:

  1. Kušić Nikolina
  2. Petković Tina
  3. Baković Anđelina

II razred – dečaci:

  1. Milićević Ognjen
  2. Nedeljković Pavle
  3. Zarić Miloš

II razred- devojčice:

  1. Lišanin Tara
  2. Luković Anja
  3. Stojković Tijana
  4. Jelić Ivana

III razred – dečaci:

  1. Đokić David
  2. Maričić Miloš
  3. Gvozdenović Miloš

III razred – devojčice:

  1. Golubović Marija
  2. Bradić Kristina
  3. Luković Iva

IV razred – dečaci:

  1. Gromović Jovan
  2. Čeganjac Igor
  3. Cvijić Đorđe

IV razred – devojčice:

  1. Stojić Anastasija
  2. Stevanović Jovana
  3. Resimić Dušica

V razred – dečaci:

  1. Luković Filip
  2. Pivljaković Luka
  3. Pivljaković Vitomir

V razred – devojčice:

  1. Stefanović Nina
  2. Marić Anđela
  3. Miletić Jovana

VI razred – dečaci:

  1. Kostić Nikola
  2. Đurašević Dalibor
  3. Drašković Vuk

VI razred – devojčice:

  1. Lazić Jovana
  2. Dramićanin Nikolina
  3. Bujošević Tanja

VII razred – dečaci:

  1. Milošević Matija
  2. Đurašević Stefan
  3. Đurašević  Kosta

VII razred – devojčice:

  1. Velisavljević Vanja
  2. Dukanac Anastasija
  3. Radonjić Katarina

VIII razred –  dečaci:

  1. Jekić Đorđe
  2. Bojović Lazar
  3. Milosavljević Milun

VIII razred – devojčice:

  1. Avramović Milica
  2. Punišić Milica
  3. Racić Jovana

Srednja škola:

I i II godina dečaci:

  1. Pivljaković Miloš
  2. Maričić Veljko
  3. Aleksić Boško

I i II godina devojčice:

  1. Rajković Katarina
  2. Dragojlović Ana
  3. Đoković Sanela

III i IV godina dečaci:

  1. Basarić Željko
  2. Luković Radojko
  3. Čurčić Marko

III i IV godina devojčice:

  1. Bujošević Bojana
  2. Vukosavljević Aleksandra
  3. Đurašević Dragana

You may also like...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.