OŠ “Milinko Kušić” kreće sa upisom đaka prvaka

Osnovna škola ,,Milinko Kušić“ počinje sa upisom prvaka za školsku 2022/23. godinu. Budući prvaci će biti testirani počev od ponedeljka 4.4.2022. godine.

IL-OS-Milinko-Kusic OŠ "Milinko Kušić" kreće sa upisom đaka prvaka
Dragi prvaci i roditelji prvaka, pred nama je početak školske godine i period velike promene za sve vas. Polazak u školu veliki je i značajan trenutak u vašim životima i u životima vaše dece, naših budućih đaka prvaka. Jednom nogom zakoračili ste u svet odraslih i vaš život na neki način počinje da se menja. U našoj školi mali ljudi odrastaju u velike.U učionicama su pametne table, svi kabineti su opremljeni savremenim nastavnim sredstvima, sve učionice su digitalne. Posle nastave u školi je organizovan Produženi boravak za učenike od prvog do četvrtog razreda.Za sve naše učenike obezbeđen je prevoz do škole, bez obzira na kojoj lokaciji žive. Dobro nam došli, dragi prvaci.

You may also like...

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *