Kurjaci iz Ivanjice na pobedničkom postolju u Raškoj (VIDEO)

Ivanjičani iz AMK “Kurjak” uzeli su učešće na džipijadi “Izazov kukavice 2022” organizovanoj u Raškoj i osvojili vredna mesta. Prvo mesto u težoj kategoriji “soft 2” osvojila je posada Lena i Miloš Racić, a što se tiče druge, lakše kategorije Ivanjičani su zauzeli prvo i drugo mesto. Prvo mesto osvojila je posada Saković-Jovanović, a drugo mesto Gavrilovići.

Manifestacija “Izazov kukavice 2022” okupila je ljubitelje ekstremnog sporta, a trka se vozila u dve kategorije koji su vozili lakši i teži deo staze. Šumska staza u dužini od 40 kilometara planinskim delovima Raške nije bila nimalo laka, a po rečima učesnika neke deonice su bile gotove neprohodne, što je njima činilo posebno zadovoljstvo.

il-dzipijada-raska- Kurjaci iz Ivanjice na pobedničkom postolju u Raškoj (VIDEO)

Manifestacija je trajala dva dana, a organizatori koji po prvi put organizuju trku kažu da su jako zadovoljni što je sve prošlo u najboljem redu.