KMF Ivanjica na korak do Prve lige (VIDEO)

KMF Ivanjica  ubedljivom pobedom nad ekipom Foruma iz Vršca sigurno korača prema Prvoj ligi.U sjajnoj fudbalskoj atmosferi Ivanjičani su savladali protivnika rezultatom 8-3. Tri gola za domaću ekipu postigao je Dragan Jovanović,  dva puta siguran je bio Nemanja Vukašinović a po jednom u listu strelaca upisali su se Drako Radonjić i Milorad Mizdraković.

Mnogobrojna publika bodrila je fudbalere iz Ivanjice svih šezdeset minuta a oni nasrećniji osvojili su i vredne nagrade.

Fudbalere  KMF Ivanjice u nastavku očekuje teško gostovanje drugoplasiranoj ekipi Vinter sporta iz Niša. Do kraja prvenstva igraće se još tri utakmice,  a  s’ obzirom  na aktuelne rezultate već naredni meč u Ivanjci biće prilika za svečanu proslavu plasmana u viši rang.

IL-kmf-ivanjica-navijaci KMF Ivanjica na korak do Prve lige (VIDEO)