Ivanjičani i dalje drže lidersku poziciju

Ivanjica je posle lošijeg otvaranja utakmice uspela da zabeleži pobedu nad ekipom Sloge, rezultatom: 76-67.

Publika u Sportskoj hali u Crnjevu, imala je prilku da vidi dve borbene ekipe koje su do poluvremena bile izjednačene na terenu. Nešto bolja igra Ivanjičana, ali lošija realizacija, doveli su utakmicu u rezultatski egal i na odmor se otišlo sa rezultatom 41-38. Sjajno otvaranje treće četvrtine, šuterska nadmoć domaćina, podigli su koš razliku na plus dvadeset. U finišu utakmice šansu su dobili mlađi igrači koji su do kraja držali dobar ritam,  za konačnih plus 9 nad gostima iz Požege.

Ivanjičani čvrsto drže prvu poziciju dok im za leđima dahće Morava iz Zablaća. Naredno kolo je na programu sledećeg vikenda kada košarkaši Ivanjice gostuje ekipi Play off-a u Užicu.